MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 9276047
nr 927 6047
Fåtöljer
1 par, Design Otto Schultz, 1940-50-tal, senare klädsel och lagning på ett ben
Utrop:
20.000 kr
Såld:
20.000 kr
måndag 24 november 2014
kl 18:19:26
20/11 13:41:55
- Klassiska
24 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska